Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Wenen v.v.

Vanaf 25 mei 2021 gaat de Nightjet rijden tussen Amsterdam – Wenen en Amsterdam – Innsbruck. Tickets zijn te verkrijgen via NS International of Nightjet zelf natuurlijk. De dienstregeling voor 2021 is inmiddels ook bekend. LET OP! Dit kan altijd nog wijzigen en wij zullen proberen deze up to date te houden.

Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Wenen v.v.

Amsterdam – Wenen NJ 421TijdenWenen – Amsterdam NJ 40490Tijden
Amsterdam Centraal19:30Wien (Wenen) Hbf20:13
Utrecht Centraal19:57Wien (Wenen) Meidling20:18
Arnhem Centraal20:31St. Pölten Hbf20:45
Düsseldorf Hbf21:41Linz Hbf21:34
Keulen Hbf22:14Wels Hbf21:48
Keulen West22:21Passau Hbf22:53
Bonn Hbf23:09Regensburg Hbf23:45
Koblenz Hbf23:44Nürnberg Hbf00:58
Mainz Hbf00:39Würzburg Hbf02:39
Frankfurt (M) Flughafen01:00Frankfurt (M) Süd03:45
Frankfurt (M) Süd01:15Frankfurt (M) Flughafen03:56
Würzburg Hbf02:39Mainz Hbf04:16
Nürnberg Hbf03:36Koblenz Hbf05:11
Regensburg Hbf05:05Bonn Hbf05:59
Passau Hbf06:13Köln West06:21
Wels Hbf07:14Köln Hbf06:51
Linz Hbf07:46Düsseldorf Hbf07:23
Amstetten NÖ08:15Duisburg Hbf07:40
St. Pölten Hbf08:42Arnhem Centraal08:44
Wien (Wenen) Meidling09:11Utrecht Centraal09:25
Wien (Wenen) Hbf09:19Amsterdam Centraal09:58
Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Wenen v.v.

Meer info over de Nightjet vind hier!
Meer info over de dienstregeling naar Innsbruck, vind je hier.

Photo by Simon Tartarotti on Unsplash

Nick heeft zijn hele leven lang al gereisd en heeft vele mooie momenten meegemaakt. Nu als fotograaf zijnde, probeert hij deze momenten alsnog op de gevoelige plaat te leggen. Zijn motto? Eén foto zegt meer dan duizend woorden!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.