Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Innsbruck v.v.

Vanaf 25 mei 2021 gaat de Nightjet rijden tussen Amsterdam – Wenen en Amsterdam – Innsbruck. Tickets zijn te verkrijgen via NS International of Nightjet zelf natuurlijk. De dienstregeling voor 2021 is inmiddels ook bekend. LET OP! Dit kan altijd nog wijzigen en wij zullen proberen deze up to date te houden.

Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Innsbruck v.v.

Amsterdam – Innsbruck NJ 421TijdenInnsbruck – Amsterdam NJ 420Tijden
Amsterdam Centraal19:30Innsbruck Hbf20:44
Utrecht Centraal19:57Jenbach21:05
Arnhem Centraal20:31Wörgl Hbf21:21
Düsseldorf Hbf21:41Kufstein21:30
Keulen Hbf22:14Rosenheim21:56
Keulen West22:21München Hbf22:37
Bonn Hbf23:09Augsburg Hbf23:21
Koblenz Hbf23:44Nürnberg Hbf00:52
Mainz Hbf00:39Frankfurt (M) Süd03:45
Frankfurt (M) Flughafen01:00Frankfurt (M) Flughafen03:56
Frankfurt (M) Süd01:15Mainz Hbf04:16
Würzburg Hbf02:39Koblenz Hbf05:11
Nürnberg Hbf03:36Bonn Hbf05:59
Augsburg Hbf06:24Köln West06:21
München Hbf07:11Köln Hbf06:51
Rosenheim08:03Düsseldorf Hbf07:23
Kufstein08:26Duisburg Hbf07:40
Wörgl Hbf08:37Arnhem Centraal08:44
Jenbach08:53Utrecht Centraal09:25
Innsbruck Hbf09:14Amsterdam Centraal09:58
Dienstregeling Nightjet Amsterdam – Innsbruck v.v.

Meer info over de Nightjet vind hier!
Meer info over de dienstregeling naar Wenen, vind je hier.

Photo by Simon Tartarotti on Unsplash

Nick heeft zijn hele leven lang al gereisd en heeft vele mooie momenten meegemaakt. Nu als fotograaf zijnde, probeert hij deze momenten alsnog op de gevoelige plaat te leggen. Zijn motto? Eén foto zegt meer dan duizend woorden!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.